Клінічною базою кафедри є інфекційне відділення на 75 ліжок та відділення інтенсивної терапії і реанімації інфекційного відділення на 6 ліжок КНП "КМКЛ № 4" м. Києва, які є госпіталем особливо небезпечних інфекцій, державним центром з надання медичної допомоги хворим на лептоспірози та інші інфекційні хвороби, 2020-2021 рр. – госпіталь для надання допомоги хворим на коронавірусну хворобу, спричинену SARS-CoV-2 (COVID-19). При лікуванні хворих застосовуються розроблені співробітниками кафедри сучасні методи етіотропної терапії, інтра- і екстракорпоральної детоксикації та імуномодуляції, а також пероральної та внутрішньовенної регідратації.

Співробітники кафедри інфекційних хвороб проводять лекції та семінари для лікарів КНП "КМКЛ № 4" м. Києва з питань діагностики та диференційної діагностики інфекційної патології, а також здійснюють лікувально-діагностичну роботу.

Доценти та асистенти кафедри є постійними консультантами 10 відділень з питань інфекційної патології (за графіком або за викликом зав. відділення чи відповідального лікаря).

Відповідальний за лікувальну роботу в клініці інфекційних хвороб к.мед.н., доцент кафедри Анатолій Михайлович Печінка є членом ЛКК лікарні.

Консультації співробітників кафедри інфекційних хвороб НУОЗ України імені П.Л. Шупика у відділеннях КНП "Київської міської клінічної лікарні №4"

1. Огляд хворих та надання консультації у відділенні інтенсивної терапії та реанімації №2 (хворі з COVID-19); участь у консіліумах за запрошенням адміністрації лікарні. Консультація у Дуда О.К. д.мед.н., професор, зав. кафедри
  2. Кардіологічне відділення; участь у консіліумах за запрошенням адміністрації лікарні. Консультація у Сухов Ю. О. к.мед.н., доцент
  3. 2-ге хірургічне відділення; участь у консіліумах за запрошенням адміністрації лікарні. Консультація у Бойко В.О. к.мед.н., доцент