Асистент (з 2017 року)

З лютого 2017 року працює асистентом кафедри медичної інформатики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. До цього працювала на посаді інженера 1 категорії лабораторії сучасних інформаційних технологій дистанційного навчання наукового навчально-методичного центру дистанційної освіти. З 2016 року працювала на посаді старшого лаборанта кафедри медичної інформатики НМАПО імені П. Л. Шупика.

Основний напрямок – інформаційні аспекти медичного та фармацевтичного права. Саме ці проблеми висвітлює на заняттях з аспірантами, лікарями та фармацевтами.

Є автором 10 публікацій в українських журналах, що присвячені загальним проблемам медичної інформатики та питанням медичного права.

Наукові інтереси: дистанційне навчання, телемедицина, онтологія, медичне право.