Тетяна Віталіївна СТЕПАНОВА – старший викладач кафедри медичної статистики, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю “організація і управління охороною здоров’я”.

Адреса електронної пошти: [email protected]

У 1997 р. закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю “лікувальна справа”.

Після проходження інтернатури працювала лікарем-терапевтом дільничним.

З 2001 працювала на посаді головного спеціаліста відділу профілактики інфекційних соціально небезпечних хвороб Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України.

Протягом 2004-2013 рр. – завідувач відділу організаційно-методичної та профілактичної роботи Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України (нині – Центр громадського здоров’я МОЗ України).

З 2013 – головний спеціаліст відділу супроводу програм і заходів управління протидії туберкульозу Держслужби України соцзахворювань.

З 2015 р. по теперішній час – старший викладач кафедри медичної статистики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Автор понад 15 наукових праць, в тому числі співавтор одного методичного посібника.

В рамках НДР кафедри виконує дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 14.02.03 – соціальна медицина на тему: “Медико-соціальне обґрунтування моделі надання медичної допомоги хворим на ко-інфекцію туберкульоз/ВІЛ”.