Працює на кафедрі з 2011 року.

Брав участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій, в т.ч. землетрусів: Іран 2003 р., Пакистан 2005 р.; в наданні гуманітарної медичної допомоги постраждалому населенню під час збройного конфлікту в Лівії 2011 р..

Автор 98 наукових праць, в тому числі 1 посібника, 3 методичних рекомендацій, 3 інформаційних листів, 5 патентів та 5 рацпропозіцій.

За участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру нагороджено: Грамотою Кабінету Міністрів України «За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я», відзнакою МНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації ІІ ступеню», почесною Грамотою МОЗ України.

Був відряджений до зони проведення антитерористичної операції на сході України для надання медичної допомоги військовослужбовцям Збройних сил України та цивільному населенню. Нагороджено медаллю «За сприяння Збройним Силам України».

Обраний членом Вченої Ради Інституту сімейної медицини.

У червні 2016 року доц. І.Й. Сличку було присвоєне почесне звання «Заслужений лікар України».