Кандидат медичних наук, доцент

Закінчила Ленінградський педіатричний медичний інститут у 1991 році. Працювала дільничним педіатром, педіатром у дитячому відділенні, неонатологом пологового будинку. Має вищу категорію з неонатології.

В НМАПО з 1995 року, навчання в клінічній ординатурі, потім в аспірантурі.

Тема кандидатської дисертації: «Особливості клінічного перебігу, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у новонароджених».

Педагогічний стаж з 2001 року, з 2003 на посаді доцента. Виконує обов’язки завуча кафедри, є куратором циклів інтернатури.

Основні напрямки науково-педагогічної діяльності –інфекції перинатального періоду, жовтяниці новонароджених, лікування та виходжування передчасно народжених дітей, інтенсивна терапія новонароджених.

Проводить заняття в симуляційному класі кафедри за тематикою надання невідкладної допомоги новонародженим та програмою початкової стабілізації стану.