Кандидат медичних наук, доцент.

Закінчила Російський державний медичний університет в 1993 році за спеціальністю «Педіатрія». Інтернатура в Українському державному медичному університеті імені О.О. Богомольця. До 2001 року працювала лікарем-неонатологом пологового будинку. Вища категорія з неонатології. Загальний лікарський стаж 27 років.

Аспірантура на кафедрі неонатології НМАПО імені П.Л.Шупика 2001-2004 рр. Тема кандидатської дисертації: «Прогнозування і профілактика бактеріальних нозокоміальних інфекцій у новонароджених з високим перинатальним ризиком».

Педагогічний стаж з 2005 року, на посаді доцента з 2011 року. Куратор циклів стажування з неонатології та тематичного удосконалення.

Основні напрямки науково-педагогічної діяльності – інфекції перинатального періоду, антибактеріальна терапія, профілактика нозокоміальних інфекцій, лікування та виходжування передчасно народжених дітей, інтенсивна терапія новонароджених.

Проводить заняття в симуляційному класі кафедри та симуляційному центрі НМАПО з початкової стабілізації стану новонародженого, техніки виконання інвазивних процедур, надання невідкладної допомоги, інтенсивної терапії новонароджених, грудного вигодовування, сучасних принципів виходжування передчасно народжених дітей.