Загорій Володимир Антонович – доктор фармацевтичних наук, професор

Електронна адреса : promklinfarmkaf@ukr.net

Освіта та професійна діяльність

1974 р. – закінчив  Ленінградський хіміко-фармацевтичний інститут фармацевтичний факультет;

1988 р. – закінчив Академію народного господарства при Раді Міністрів СРСР;

1976-1978 рр. -  завідувач Волгоградським аптечним складом;

1979-1983 рр. - начальник цеху Лубенського хіміко-фармацевтичного заводу;

1984-1985 рр. – головний інженер Лубенського хіміко-фармацевтичного заводу;

1986-1988 рр. - слухач академії народного господарства при Раді Міністрів;

1989-1993 рр. - головний інженер Київського виробничого хіміко – фармацевтичного об’єднання „Дарниця”,  ;

1993 – 2003 рр. - генеральний директор ЗАТ „Фармацевтична фірма „Дарниця”;

2003 р. по теперішній час – Голова Правління ПрАТ „Фармацевтична фірма „Дарниця”;

Педагогічна робота:

1996–1997 рр. -ст. викладач кафедри організації і економіки фармації Київської медичної академії післядипломної освіти (по сумісництву);

1997-2008 рр. - завідувач кафедри промислової фармації КМАПО імені П.Л. Шупика;

2008 р. по теперішній час – завідувач  кафедри промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології НМАПО імені П.Л.Шупика.

Напрямки наукових досліджень: Теоретичні і практичні обгрунтування промислової технології лікарських засобів різних лікарських форм; впровадження новітніх і вдосконалення традиційних технологій у фармацевтичну промисловість; реконструкція устаткування й дизайну промислових підприємств фармацевтичної індустрії; підбір і всебічне навчання кваліфікованого персоналу для втілення сучасної технології і контролю якості ліків згідно вимог міжнародних стандартів GMP, GLP, GDP, GCP, GPP тощо.

Наукові здобутки: провідний фахівець в галузі промислової фармації, автор понад 260 наукових та науково-методичних праць ,20-ти патентів та авторських свідоцтв, 8 монографій, 13 інструктивно-методичних рекомендацій та положень. Під його керівництвом розроблені навчальні плани та програми різних циклів перепідготовки кадрів фармацевтичної промисловості.

Основна навчально-методична діяльність: удосконалення знань фахівців фармацевтичної промисловості.

Основні праці:

Організаційні основи і форми вдосконалення управління фармацевтичним виробничим підприємством в умовах ринкових відносин (канд. дис.), Київ, 1996;

Комплексне програмно-цільове управління виробництвом лікарських засобів в умовах впровадження правил GMP на фармацевтичному підприємстві (док. дис.), Київ, 2002;