Доктор медичних наук, професор

Проректор з наукової роботи НУОЗ України імені П. Л. Шупика, президент Асоціації стоматологічного здоров'я та гігієнічного навчання, Заслужений діяч науки і техніки України (2018).

У 1987 р. закінчила Київський медичний інститут. У 2002 р. захистила докторську дисертацію «Клініко-патогенетичне обґрунтування комплексного лікування хронічної кандидо-герпетичної інфекції порожнини рота у дітей (клініко-експериментальне дослідження)», у 2003 році отримала звання професора. Учениця професора М.Ф. Данилевського. Автор майже 200 наукових праць, у т. ч. 4 підручників, 3 навчально-методичних посібнків, 18 винаходів.

Науковий напрям: лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота у дітей.

У 2008 р. закінчила з відзнакою Національну академію державного управління при Президентові України та отримала кваліфікацію «Магістр державного управління».