Шановні колеги, запрошую Вас взяти участь в онлайн-семінарі профільних кафедр «Амбулаторне моніторування ЕКГ», що відбудеться 24 квітня 2020 року з 10.00 до 13.00.

Шановні колеги, хто отримав путівку на очно-заочний з елементами дистанційного навчання цикл ТУ «Інсулінотерапія цукрового діабету 1 та 2 типів в різних клінічних ситуаціях»,  з 27.04 - 13.05.2020 року -

якщо карантин буде продовжено, курси будуть проводитись дистанційно.

Для того, щоб оформитись на цикл ТУ дистанційно Ви маєте:

1. Заповнити ТЕХНОЛОГІЧНУ КАРТУ – додається (обов’язково вказати мобільний телефон та електронну пошту @gmail.com – для доступу по навчального контенту) (технологічну карту можемо вислати в Word форматі на e-mail, пишіть).
  2. Надіслати скан-копію ПУТІВКИ (з підписом головного лікаря та печаткою закладу) на пошту [email protected].
  3. Надіслати скан-копію диплому на пошту [email protected].
  4. Надіслати скан-копію посвідчення про шлюб, якщо була зміна прізвища на пошту [email protected].
  5. Надіслати скан-копію останнього підвищення кваліфікації (ТУ/ПАЦ) на пошту [email protected].

Оригінал путівки та копії вказаних документів + конверт з маркою та адресою, на яку потрібно надіслати посвідчення після завершення курсів, відправити Новою поштою м. Київ, відділення № 95. Отримувач Франкова Тетяна Іванівна моб.т. +38(096) 993-68-83.

Скан-копії документів потрібно надіслати до 26 квітня, після чого Вам буде наданий код доступу до матеріалів дистанційного навчання.

Тому, хто не зареєструється онлайн та не пройде тестування по завершенню курсу, нажаль, посвідчення про проходження циклу надіслано не буде.

Куратор циклу: Сахарова Юлія Віталіївна 067-840-14-33.

Лаборант: Франкова Тетяна Іванівна  (096) 993-68-83.

Будь ласка, перед тим, як телефонувати, прочитайте це повідомлення декілька разів.

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

1. Кафедра Діабетології
  2. Назва ТУ "Інсулінотерапія цукрового діабету 1 та 2 типів в різних клінічних ситуаціях"
  3. Який вуз закінчив