06.04-20.04.2021 року на кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії вперше проведено цикл ТУ «Штучна вентиляція легень: режими, моніторинг, техніка проведення».

Незважаючи на локдаун, формат проведення занять був максимально наближений до практичних умов навчання біля ліжка пацієнта, що забезпечувалось власними відео- та фотоматеріалами.

За відгуками слухачів, як дитячі анестезіологи, так і анестезіологи, що працюють з дорослим населенням, поновили та поглибили знання з респіраторної підтримки та її особливостей при різних критичних станах у новонароджених, дітей раннього віку та дорослих пацієнтів. Додаткова актуальність циклу обумовлюєтся пандемією Covid-19: для пацієнтів, які захворіли, респіраторна підтримка і штучна вентиляція легень є одними з головних напрямків допомоги у разі виникнення критичних станів.