Кафедра громадського здоров’я Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика повідомляє про розробку трьох нових короткострокових освітніх програм підвищення кваліфікації лікарів (за кошти фізичних чи юридичних осіб):

1. Профілактичні заходи щодо поширення коронавірусної хвороби серед організованих дитячих колективів
  2. Методичні підходи до оцінки ризиків для здоров’я населення, пов’язаних з навколишнім середовищем
  3. Мобільні та комп’ютерні технології, як інструмент моніторингу детермінант у громадському здоров’ї

Мета циклів – удосконалення теоретичних знань та практичної підготовки, формування, оновлення, поглиблення ключових професійних компетентностей, а також отримання нових актуальних знань, необхідних для професійної діяльності слухачів відповідно до вимог системи якості підготовки кадрів для сфери охорони здоров’я, ознайомлення з новітніми досягненнями в галузі громадського здоров’я.

Вищевказані короткотривалі цикли призначені для фахівців Центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ), лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів-терапевтів та педіатрів.

Тривалість циклів – 2 дні (20 балів)

Адреса проведення: вул. Дорогожицька, 9, навчально-лабораторний корпус, 4 поверх, кафедра громадського здоров'я.

Контактні дані: завідувач кафедри, д. мед. н., професор Ірина Хоменко (+38044 205 49 98, +38044 205 49 91), [email protected]

МТ цикли громадського здоров’я