Навчання лікарів-інтернів кафедри онкології впродовж 2020-2022 років проходило в умовах короновірусної пандемії, що вимагало змін в організації та методології навчального процесу. Керуючись розпорядженнями адміністрації НУОЗ України імені П.Л. Шупика та п. 2 Наказу МОЗ України за № 698 від 23.03.2020 р., працівники кафедри змогли у повному обсязі забезпечити навчальний процес з підготовки лікарів-інтернів за спеціальністю «Клінічна онкологія».

Використовуючи змішану форму навчання – офлайн та онлайн, на очній та заочній базах стажування лікарі-інтерни вивчали особливості диспансерного, поліклінічного і стаціонарного ведення онкологічних пацієнтів з різною локалізацією злоякісного новоутворення. Проводилися щомісячні тематичні семінари, на яких лікарі-інтерни представляли мультимедійні презентації, з подальшим обговоренням  співробітниками кафедри, завідувачами профільних відділень, провідними фахівцями за темою доповіді, виконувався їх аналіз з прийняттям рішення.

Випускники протягом навчання брали участь у проведенні клінічних досліджень за програмами міжнародних багатоцентрових рандомізованих досліджень, брали участь у роботі XIV З'їзду онкологів та радіологів України, мали виступи на Всеукраїнській науково-практичній конференції для молодих учених YOUNG SCIENCE, організованій НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Запроваджена на кафедрі змішана форма навчання з активним використанням мобільного месенджера Viber та програми ZOOM дала можливість керованій і контрольованій реалізації комплексного підходу до формування компетентного лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Клінічна онкологія», глибоко оволодіння професійними  знаннями і навичками згідно плану та програми циклу.

Кафедра побажала випускникам відданості спеціальності, безперервного  професійного розвитку і засвідчила готовність брати участь в їх подальшому удосконаленні. У своїх виступах випускники інтернатури висловили вдячність викладачам кафедри і баз заочного стажування, усьому колективу НУОЗ України імені П. Л. Шупика за отримані знання.

Молоді фахівці зі спеціальності «Клінічна онкологія» випуску 2022 року з оптимізмом дивляться на перспективу свого подальшого професійного розвитку, безперервного післядипломного навчання на циклах тематичного удосконалення і майстер-класах у НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів