У рамках спільного проекту з Міністерством охорони здоров'я та Світовим банком «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», за підтримки уряду Канади, ВООЗ в Україні з 14 лютого 2022 р. розпочала проведення низки тренінгів «Школа лікування СOVID-19» для медичних працівників первинної ланки закладів охорони здоров’я м. Києва.

Місією «Школи лікування COVID-19» є надання лікарям ПМСД сучасних знань для ефективного лікування пацієнтів із COVID-19.

Тренерами даного заходу виступили науково-педагогічні працівники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика доценти Тетяна Бухановська та Тетяна Титова, к. мед. н. Інесса Якубовська.

Протягом місяця лікарі загальної практики–сімейні лікарі закладів охорони здоров’я м. Києва мають змогу отримати в режимі онлайн-навчання знання щодо клінічного ведення пацієнтів з COVID-19 на рівні первинної медичної допомоги (амбулаторна практика): скринінг та тріаж, критерії тяжкості, алгоритми госпіталізації, лікування легких та середньо-тяжких випадків на дому, організація дистанційного контролю пацієнта, особливості лікування пацієнтів із супутніми захворюваннями; коінфекції та раціональне використання антибіотиків, основи інфекційного контролю.

Всі учасники, які пройдуть навчання з 5 лекцій та успішно здадуть післятренінгове тестування, наприкінці тренінгу отримають відповідні сертифікати .

Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів