Запрошуємо на новий цикл ТУ «Інфузійна терапія в періопераційному періоді та при критичних станах у пацієнтів різних вікових груп», який відбудеться з 08.02.21 по 22.02.21 р. на кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика.

Згідно наказу МОЗ від 22.02.2019 № 446 п.2, після проходження циклу ви отримаєте 50 балів безперервного професійного розвитку. Цикл проводитиметься дистанційно, комплементарно до епідеміологічній ситуаціЇ.

Програма циклу включає наступні теми:

Парадокси концепції Старлінга, фізіологічні та гістологічні передумови змін парадигми розподілу інфузійних середовищ, концепція Мічела-Вейнбаума.
 Синдром капілярної втрати, його ревізія.

Сучасний моніторинг інфузійної терапії.

Інфузійна терапія з позицій кислотно-основного стану.

Клінічна фармакологія інфузійних середовищ.

Методи і режими інфузійної терапії у пацієнтів різних вікових груп.

Інфузійна терапія в окремих клінічних ситуаціях – в т.ч. при септичному шоці, черепно-мозковій травмі, діабетичному кетоацидозі.

Сучасна стратегія передопераційного голодування, як складова частина періопераційної інфузійної програми у дітей.

Європейські рекомендації 2016 р. з інтраопераційної інфузійної терапії у дітей – в чому полягає концептуальна відмінність від інших підходів?

Післяопераційна інфузійна терапія – як розрахувати склад, кількість та швидкість для дитини?

Особливості інфузійної терапії при деяких станах у новонароджених.

Центральний венозний доступ. Сучасні рекомендації ефективного менеджменту.

Гіпернатріемія. Як під час корекції не нашкодити пацієнту?

Корекція електролітного стану у дітей і новонароджених.

Для отримання путівки можливі два варіанти:

Звернутись безпосередньо в НМАПО імені П.Л. Шупика: вул. Дорогожицька 9, перший поверх, каб. 10-А, тел. (044) 205-49-37

Через електронну реєстрацію https://e.nuozu.edu.ua/

! Будь ласка, враховуйте, що електронна реєстрація може займати декілька днів, тому прохання зареєструватись завчасно.

У разі виникнення запитань звертайтесь за тел. 063 114 03 89 (Людмила Дмитрівна).

Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 52.86% - 7 Голосів