Шановні фахівці галузі охорони здоров’я! Якість надання медичної допомоги, безпека лікарів та провізорів на робочих місцях, суб’єктивна задоволеність пацієнтів та їх близьких родичів отриманими медичними послугами залежать від багатьох факторів.

Один з ключових – правова обізнаність фахівців галузі охорони здоров’я та вміння оперативно приймати рішення у правовій площині та правомірним шляхом реагувати на різноманітні ситуації, що виникають у практиці медичної (фармацевтичної) діяльності, у тому числі ситуації конфліктного, стресового характеру.

До вашої уваги пропонується унікальна можливість вдосконалення фахових практично спрямованих правових компетентностей на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання медичного права».

Назва: цикл ТУ «Актуальні питання медичного права».

Тривалість – 2 тижні, 78 годин

Кількість балів БПР (згідно з наказом МОЗ № 446): 50 балів БПР.

Дати проведення: з 18 лютого 2021 року по 04 березня 2021 року

Форма проведення: змішана (очно-дистанційна з широким використанням можливостей онлайн-навчання на платформі Zoom).

Проводить: кафедра педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права НМАПО імені П. Л. Шупика
м. Київ, вул. Дорогожицька, 9, 3 поверх лабораторного корпусу

Цільова аудиторія: для лікарів та провізорів, організаторів охорони здоров'я, науково-педагогічних працівників системи медичної (фармацевтичної) освіти.

Основні тематичні напрямки курсу:

1. Медичне право та законодавство на сучасному етапі.

Правові ризики і можливості у зв’язку з карантинними заходами, викликаними пандемією Covid-19.

1. Медична реформа: що уже зроблено у правовій площині та чого очікувати найближчим часам.
  2. Реалізація та захист професійних прав та обов’язків медичних працівників.

Права та обов’язки пацієнтів: як їх враховувати у практиці медичної діяльності.

1. Правові засади взаємодії медичних працівників та журналістів.

Медична інформація та правила її збирання, зберігання та розповсюдження.

1. Правові механізми взаємодії медичних працівників і правоохоронних органів.
  2. Юридична відповідальність медичних працівників за професійні правопорушення (кримінальна, цивільно-правова, адміністративна, дисциплінарна).

Скарга, з якої все починається, та як на неї реагувати правильно у правовій площині.

1. Основні лектори:

Юрковська Лідія Геннадіївна – старший викладач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права НМАПО імені П. Л. Шупика, юрист, магістр з фінансового менеджменту.

Краснов Володимир Володимирович – завідувач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права НМАПО імені П. Л. Шупика, д. мед. н., к. пед. н., професор, академік Академії наук вищої освіти України.

1. Отримати путівку на цикл ТУ можна наступним чином:

А) шляхом направлення у НМАПО імені П. Л. Шупика клопотання від закладу охорони здоров’я системи МОЗ України щодо проходження навчання на циклі відповідного лікаря (провізора) чи групи лікарів (провізорів).

Б) шляхом направлення у НМАПО імені П. Л. Шупика клопотання від закладу вищої чи післядипломної освіти системи МОЗ України щодо проходження навчання на циклі відповідного науково-педагогічного працівника чи групи науково-педагогічних працівників .

В) придбавши у НМАПО імені П. Л. Шупика путівку за кошти фізичних чи юридичних осіб. Зробити це можна напряму в Академії або дистанційно через систему електронної реєстрації: https://e.nuozu.edu.ua/

Довідки за телефоном: +380504183550 Юрковська Лідія Геннадіївна

Адреса для листування: [email protected]