На кафедрі урології Національної університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика проводяться курси ТУ «Жіноча сексологія».

Курси відбудуться з 05 квітня по 09 квітня 2021 року, за бюджетних умов для лікарів державних установ та за госпрозрахунковою домовленностю для медичних центрів та інших підприємницьких структур, на базі ДУ «Інститут урології НАМН України» за адресою: Київ, вул Володимира Вінниченка, 9а, 2й корпус, 2 поверх кабінет 203, 205.

Програма циклу тематичного удосконалення «Жіноча сексологія»

Назва курсу, розділу, теми

Курс

Розділ, тема

01

Еволюція поглядів на сексуальні розлади у жінок з точки зору розвитку суспільства

01

Анатомічні та фукціональні особливості жіночої статевої системи з огляду на сексуальність

02

Сексуальне та репродуктивне здоров’я жінки

03

Етапи життя та стану сексуального здоров’я жінки

02

Структура жіночих сексуальних дисфункцій.

01

Діагностика жіночих сексуальних дисфункцій.

02

Лікування та профілактика жіночих сексуальних дисфункцій

03

Оцінка стану сексуального здоров’я та наявності жіночих сексуальних  дисфункцій в гінекологічній практиці.

04

Оцінка сексуального здоров’я жінки в системі планування сім’ї

За довідками, попередньою інформацією та для  реєстрації після придбання путівки звертатись в робочі дні з 8.00 до 12.00 години за телефоном (044) 486-98-90 до професора Ромащенко Оксани Василівни або д.мед.н. Мельникова Сергія Миколайовича (097 760 3269).

За отриманням путівки звертатись до відділу тематичного вдосконалення НУОЗ України імені П. Л. Шупика за адресою: Київ, вулиця Дрогожицька, 9, 2-й поверх, кабінет №34 Волошенюк-Клімової Ольги Іванівни в робочі дні з 14.00 до 17.00 години, в п’ятницю з 14.00 до 15.00, телефон (044)205-48-25

Для отримання путівки потрібно мати паспорт, диплом про вищу освіту, посвідчення про проходження інтернатури за спеціальністю, для лікарів державних установ клопотання для виділення путівки.

Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів