Шановні колеги! Запрошуємо до участі в онлайн вебінарі, присвяченому ефективним стратегіям комунікації у боротьбі з дезінформацією та зниженні рівня недовіри у галузі охорони здоров'я, який відбудеться у п’ятницю, 8 жовтня 2021 року; час проведення: 13:00-15:00 EDT (17: 00-19: 00 GMT).

Спонсор вебінару - програма суперфонду під керівництвом Національного інституту раку про охорону навколишнього середовища.

У вебінарі будуть представлені доповіді експертів з Національного інституту раку, Мічиганського державного університету та Університету Аризони. Реєстрація за посиланням: CLU-IN | Training & Events > Risk Communication Strategies to Reduce Exposures and Improve Health: Session II - Combatting Misinformation and Mistrust When Communicating Health Risks