Іноземна мова визнається ключовою компетентністю сучасної людини, ключовим інструментом міжнародного спілкування в академічному та професійному житті, засобом доступу до знань, умовою ефективної світової інтеграції.

Для досягнення цільового рівня володіння англійською мовою серед викладацького складу НУОЗ України імені П. Л. Шупика не нижче рівня B2 кафедрою іноземних мов оголошується набір слухачів на цикл ТУ «Англійська мова для професорсько-викладацького складу. Lecturers’ Advanced Training».

Завдання циклу полягає у вдосконаленні та подальшому розвитку знань слухачів у сферах професійного спілкування з академічною спільнотою та можливістю читання лекцій англійською мовою студентам Університету.

Надання освітніх послуг є безоплатним.

Цикл ТУ триватиме 9 місяців з 24.01.2022 по 23.12.2022 року.

Після закінчення слухачі отримають посвідчення НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Тестування проводитиметься 20.12.2021

Початок тестування о 10.00 на кафедрі іноземних мов, 8 поверх, аудиторія 801.

Інформація для довідок:

- асистент Cаєнко Людмила Олександрівна