Google search

Організатори: Міністерство охорони здоров'я України, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Асоціація патологоанатомів України, Департамент охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро, Університет Мілана Бікокка (Мілан, Італія), ГО «Фундація медичного права та біоетики України»

Дата проведення: 10-11 квітня 2019 року

Місце проведення: Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова (м. Вінниця, вул. Пирогова 56)

Дедлайн: 31 березня 2019 р.

Контакти організаторів: allahavryliuk25@ gmail.com, [email protected], [email protected], [email protected] (заявка), [email protected] (стаття).
Конференція внесена до реєстру МОЗ (реєстровий номер 112) і реєстру ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (посвідчення №208 від 12.07.2018р.).

Програма конференції
Тематика заходу
Умови участі та реєстраційна форма
Вимоги до тез
Реквізити для сплати
Вимоги до оформлення статей
Інформація щодо поселення
Контактні телефони та адреси

Програма конференції

10 квітня (середа)

08:00 - 09:00 - реєстрація учасників
09:00 - 10:00 - урочисте відкриття конференції та пленарні доповіді
10:00 - 12:00 - панельні дискусії
12:00 - 12:20 - кава-перерва
12:20 - 14:00 – панельні дискусії
14:00 - 15:00 - обідня перерва
15:00 - 16:00 – майстер-класи
16:00 – 17:00 - покладання квітів та екскурсія Музеєм-садибою М.І. Пирогова
18:00 – дружня вечеря

11 квітня (четвер)

09:00 - 10:00 - реєстрація учасників
10:00 - 13:00 – панельна дискусія «Юридична регламентація клінічної практики лікаря»
13:00 - 14:00 – обідня перерва
14:00 - 16:00– засідання Координаційної ради Асоціації патологоанатомів України, нарада експерта групи МОЗ України за профілем «Патологічна анатомія, судово-медична експертиза, дитяча патологічна анатомія» з начальниками патологоанатомічних бюро, головними позаштатними міськими та обласними спеціалістами, завідувачами патологоанатоміних відділень та лабораторій.
16:00 - 17:00 – прийняття резолюції, закриття конференції

Тематика заходу

До участі у роботі конференції запрошуються патологоанатоми, терапевти, сімейні лікарі, гастроентерологи, інфекціоністи, акушери-гінекологи, онкологи, педіатри, головні лікарі, заступники головних лікарів з медичної частини, судово-медичні експерти, лікарі-інтерни, практикуючі лікарі інших спеціальностей.

Вперше в Україні в межах конференції буде створено платформу комплексного, мульти- та трансдисциплінарного підходу до сучасної патоморфологічної діагностики у практиці сучасного лікаря. Будуть розглянуті питання сучасного уявлення щодо процесів патогенезу, діагностики,  прогнозування та вибору методу лікування захворювання на основі комплементарної асиміляції різних дисциплін (кібернетики, математики, фізики, інформатики тощо), показані можливості нових предметних таксономій.

Головна мета конференції - об’єднати досвід патологів та клініцистів різних спеціальностей задля поліпшення якості медичної допомоги. Висвітлити важливість зв’язку «клініцист - морфолог» у верифікації діагнозу та виборі тактики подальшого медикаментозного лікування.

Конференція відбуватиметься у сучасному форматі “Interactive” - провідні фахівці з України та Європи з патологічної анатомії, онкології, інфекційних хвороб, онкогінекології, педіатрії, неонатології, гастроентерології, хірургії ділитимуться науковим та клінічним досвідом у форматі лекцій, доповідей, майстер-класів, воркшопів та дискусій.

Учасники конференції матимуть можливість ознайомитись з портфоліо лікаря як веб-технологією, орієнтованою на відображення навчальних або професійних успіхів фахівця під час безперервної медичної освіти. Це дасть можливість кожному лікарю акумулювати досвід практико-орієнтованого навчання, оцінити результати освітніх процедур, соціальні відносини і продемонструвати набуті компетенції за міждисциплінарними та трансдисциплінарними напрямами медицини.

Науково-практична конференція – це школа передового досвіду, сучасних ідей та наукових розробок. Під час роботи конференції наші гості матимуть унікальну можливість отримати інформацію щодо досвіду ребальзамації тіла Миколи Івановича Пирогова.  Заплановано відвідування відомої історичної та культурної пам’ятки України - Національного музею-садиби М.І. Пирогова та ознайомлення з науковою спадщиною всесвітньо відомого ученого, лікаря, педагога і громадського діяча.

1 січня 2019 року виповнилось 30 років Вінницькому обласному патологоанатомічному бюро, становлення та розвиток якого буде представлено на Конференції. Бажаючі матимуть змогу ознайомитись з роботою закладу під час конференції.

В рамках Конференції буде проведено нараду експерта групи МОЗ України за профілем «Патологічна анатомія, судово-медична експертиза, дитяча патологічна анатомія» з начальниками патологоанатомічних бюро, головними позаштатними міськими та обласними спеціалістами, завідувачами патологоанатоміних відділень та лабораторій.

Для обговорення актуальних питань роботи Асоціації патологоанатомів України заплановано засідання Координаційної ради Асоціації.

За підсумками дводенної роботи Конференції видаються відповідні сертифікати про участь у конференції та проходження майстер-класу із зазначенням балів згідно зі Шкалою значень різних видів діяльності лікарів (наказ МОЗ №484 від 07.07.2009).

 

Основною темою першого дня конференції є актуальні питання та значення сучасної патоморфологічної діагностики в клінічній практиці лікаря. Обговорення тематичних питань відбудеться у рамках трьох паралельних панельних дискусій.

Під час панельної дискусії «Сучасні клініко-морфологічні аспекти в діагностиці захворювань шлунково-кишкового тракту» будуть висвітлені сучасні методи досліджень у патоморфології та гастроентерології, інфекційних хворобах, гематології.  Особливу увагу буде приділено питанням формування персоніфікованого підходу до лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту на основі доказової медицини, практичного досвіду гастроентерології та патоморфології.

Одним з актуальних питань сучасної охорони здоров’я залишається клініко-морфологічний вплив стеатогепатиту на розвиток фіброзу та цирозу печінки. Найсучасніший погляд, який базується на клінічних спостереженнях на дану проблему,  буде представлено під час роботи конференції.

Особливе місце у практиці лікаря посідає тема захворювань підшлункової залози. Недостатньо з’ясований патогенез чинить складнощі у верифікації      діагнозу та подальшому лікуванні. Серію доповідей про сучасні візії етіології та перспектив лікування захворювань підшлункової залози буде висвітлено під час панельної дискусії ключовими спікерами конференції.

Погляд у майбутнє – нова ера молекулярної медицини – протеоміка як визначна сучасна технологія - є амбіційним та цілком реалістичним проектом, що може суттєво розширити уявлення про механізми виникнення та перебіг захворювань з метою становлення персоналізованого медичного обслуговування.

Панельна дискусія «Морфологічна діагностика в практиці лікаря акушера – гінеколога, неонатолога та онкогінеколога»  об’єднає клінічний та морфологічний підходи у діагностиці патології жіночих статевих органів, інноваційні технології в патоморфологічній діагностиці та лікуванні онкологічної патології, які базуються на сучасних світових рекомендаціях.

Під час панельної дискусії до уваги учасників будуть представлені сучасні напрацювання у питаннях морфології гіпоксичних та ішемічних уражень головного мозку в перинатальному періоді. Провідні науковці розкажуть про проблеми плацентарної дисфункції та методи її корекції. 

Особливе місце займатиме тема добро-та злоякісних новоутворень в гінекології. Передовий вітчизняний та іноземний досвід у діагностиці, верифікації та лікуванні пухлин яєчників буде розглянуто з морфологічної та клінічної точок зору.

Головною темою панельної дискусії «Інноваційні методи діагностики та морфологічної верифікації онкохірургічної патології» будуть фундаментальні аспекти сучасної онкохірургії, виклики та надбання у діагностиці хірургічної патології.

Особливу увагу буде приділено глобальній для усіх країн світу проблемі колоректального раку, вирішення якої потребує мультидисциплінарної інтеграції. 

Доповідачами буде висвітлено передові технології та стандарти ведення хворих з уроонкологічною патологією, описано унікальні практичні випадки та шляхи вирішення непростих клінічних завдань.

Окремим блоком у панельній дискусії буде представлено онкологічну патологію нервової системи, оскільки дана група захворювань вимагає перманентного зв’язку «морфолог-клініцист». Особливості морфологічної діагностики та специфіка вибору методів лікування будуть висвітлені під час роботи панельної дискусії.  

Усі учасники науково-практичної конференції матимуть змогу отримати нові навички та цікаву інформацію, обговорити клінічні випадки із колегами з України та Європи під час майстер-класів.

 

Другий день конференції буде присвячено юридичній регламентації клінічної практики лікаря. Увагу учасників конференції буде зосереджено на процесі та етапах трансформації системи охорони здоров’я.

Провідні експерти висвітлюватимуть наявні результати медичної реформи (первинної ланки) та розповідатимуть про подальші кроки та зміни (вторинної ланки), на які варто очікувати найближчим часом.

На основі прикладів з медичної практики та існуючих кейсів ключові спікери конференції розкажуть учасникам про важливі елементи у  стандартизації та правничій регламентації якості надання медичних послуг у практиці лікаря. Звернуть увагу на питання лікарської помилки та правової відповідальності, правові механізми захисту прав лікарів, нададуть практичні правові знання і навички, які реально допоможуть лікарям розуміти, які документи мають бути в лікувальному закладі, щоб себе захистити і правильно діяти в різних конфліктних ситуаціях, що виникають з пацієнтами.

Умови участі та реєстраційна форма

Для участі у Конференції необхідно обов’язково до 31 березня 2019 року надіслати заявку із заповненою реєстраційною формою на електронну адресу: patanatomy@vnmu.edu.ua та сплатити організаційний внесок. Інформація щодо сплати організаційного внеску буде розіслана додатково.

За матеріалами Конференції будуть опубліковані тези в збірнику та наукові статті у в фаховому науково-практичному журналі «Вісник Вінницького національного медичного університету» (засновник та видавець Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова).

Реєстраційна форма є обов’язковою для участі у роботі Конференції.

Реєстраційна форма учасника Конференції

  • Прізвище, ім’я та по-батькові учасника (повністю)
  • Місце роботи, поштова адреса, індекс
  • Вчений ступінь, наукове звання, посада
  • Адреса для листування, індекс
  • Контактний телефон (обов’язково)
  • Електронна адреса (обов’язково)
  • Форма участі (оберіть): -€ публікація тез; -€ публікація наукової статті; -€ вільний слухач
  • Інформація щодо потреби у поселенні
  • Інформація щодо участі у дружній вечері

Вимоги до тез

При підготовці матеріалів тез просимо дотримуватись таких вимог: обсяг від 1 до 3 сторінок, формат тез A4, орієнтація – книжкова, матеріали збережені та підготовлені у форматі Microsoft Word (*.doc або *.docx). Основний шрифт Times New Roman (шрифти Arial і Courier New для текстових фрагментів). Розмір шрифту основного тексту 14 пунктів, інтервал між рядками 1,5. Параметри сторінки: поля – ліве, праве, верхнє та нижнє – 2 см. Нумерація сторінок не ведеться. Рисунки та таблиці необхідно подавати в тезах безпосередньо після тексту, де вони згадуються вперше, або на наступній сторінці. Розмір шрифту табличного тексту зазвичай на 2 пункти менше основного шрифту. Кількість таблиць, формул та ілюстрацій має бути мінімальною та доречною. Формули повинні бути набрані за допомогою редактора формул (внутрішній редактор формул в Microsoft Word for Windows). Посилання на використану літературу у квадратних дужках по тексту [1, с. 2], бібліографічний список в кінці тексту.

Структура друкованої роботи: прізвище та ініціали авторів, назва установи, місто, країна, повна назва роботи великими літерами, текст роботи, в якому обов’язково повинні бути коротко відображені актуальність, мета дослідження, матеріали і методи, отримані результати, висновки, список літератури. Всі скорочення (за винятком одиниць вимірювання) можуть бути використані тільки після згадки повного терміну. Одиниці вимірювання приводяться по Міжнародній системі одиниць (СІ). Вартість публікації однієї друкованої роботи в матеріалах конференції становить 120 гривень (незалежно від кількості сторінок, однак обсяг тез не має перевищувати 3 сторінок). Тези друкуються без редакційної і коректорської правки. Автори несуть відповідальність за достовірність наведеної інформації.

Реквізити для сплати

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Картка для виплат: 5168742602751475

Одержувач: Даценко Галина Василівна

Призначення платежу "За друк тез до Конференції".

Тези для публікації в матеріалах Конференції та скановану копію квитанції про сплату необхідно надсилати до 31 березня 2019 року на електронну адресу з поміткою Конференція: [email protected]

Вимоги до оформлення статей

Фаховий науково-практичний журнал «Вісник Вінницького національного медичного університету» включений до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних робіт (Наказ МОН України №747 від 13.07.2015 додаток 17 та № 1021 від 07.10.2015 додаток 11). Журнал внесений до міжнародної інформаційної наукометричної бази CrossRef, Google Scolar Metrics, National Library of Ukraine Vernadsky.

До друку приймаються наукові статті українською, російською або англійською мовою (з обов’язковим наданням перекладу статті окремим файлом українською або російською мовами), які містять наступні необхідні елементи: шифр УДК; назва статті; прізвище, ім’я та по батькові авторів; офіційна назва організації (закладу) та її адреса: місто, держава; структуровані анотації; ключові слова (усе перераховане надається українською, російською і англійською мовами); вступ; мета; матеріали та методи; результати та обговорення; висновки та перспективи подальших досліджень; список посилань.

Назва статті коротко відображає її зміст та містить не більше 15 слів.

Анотація. Обсяг анотації становить 1500-1800 знаків без урахування пробілів. Текст анотації викладений одним абзацом, не повинен містити загальних фраз, повинен відображати основний зміст статті. Анотація повинна відобразити актуальність дослідження, мету дослідження (2 речення), містити стислий опис методів досліджень (з наданням застосованих статистичних методів) (2-3 речення), опис основних результатів (50-70 % обсягу анотації) без посилань на інші дослідження, узагальнюючий висновок (1 речення), перспективи подальших розробок (1 речення).

Ключові слова: 4-6 слів (або словосполучень).

Вступ

Вступ відображає стан дослідженності та актуальності проблеми за даними світової наукової літератури (переважно посилання на англомовні статті у міжнародних виданнях за останні 5 років). Наприкінці вступу формулюється мета роботи (1-2 речення).

Матеріали та методи

Розділ повинен давати можливість іншим дослідникам виконати аналогічні дослідження та перевірити отримані автором результати. Залежно від об’єктів дослідження, вказується дотримання етичних принципів Європейської конвенції із захисту хребетних тварин; Гельсінської декларації; інформованої згоди обстежуваного, тощо. Наприкінці даного розділу обов’язково вказується програма та методи обробки результатів отриманих автором.

Результати та обговорення

Дані наводяться чітко, у вигляді коротких описів та обов’язково ілюструються графіками (не більше 4) або рисунками (не більше 8) та таблицями (не більше 4), інформація в яких не дублюється. В обговоренні необхідно узагальнити та проаналізувати отримані результати, по можливості зіставити їх з даними інших дослідників. Не слід повторювати відомості, що вже були вказані в розділі «Вступ».

Висновки та перспективи подальших розробок

5-10 речень, що підводять підсумок виконаної роботи у вигляді пунктів і вказують на можливе теоретичне або практичне значення результатів проведеного дослідження.

Подяки (якщо необхідні)

Подаються після висновків перед бібліографічними посиланнями.

Список посилань

Посилання в тексті вказуються арабськими цифрами через кому у квадратних дужках згідно нумерації у переліку списку посилань. Список посилань потрібно оформляти згідно з вимогами APA Style (American Psychological Association Style) без скорочень, наводити за алфавітом, спочатку кирилицею, потім латиницею. Наводити усіх авторів, назву журналу або книги (з вказівкою видавництва та редакторів при їх наявності) чи назву журналу, том, номер або випуск та сторінки.

Наприклад: Автандилов, Г.Г. (2002). Основы количественной патологической анатомии. Москва: Медицина.

Дмітрієв, М. О. (2016). Кореляції основних краніальних показників з характеристиками верхньої та нижньої щелеп у мешканців України юнацького віку. Світ медицини та біології, 58 (4), 2429.

Далі Список посилань необхідно надати у вигляді References: спочатку транслітерацією, а потім у квадратних дужках англійською мовою.

Наприклад: Avtadnilov, G. G. (2002). Osnovy kolichestvennoy patologicheskoy anatomii [Basis of Quantitative Pathological Anatomy]. – Moskva: Medicyna.

Dmitriev, M. O. (2016). Koreliatsii osnovnykh kranialnykh pokaznykiv z kharakterystykamy verkhnoi ta nyzhnoi shchelep u meshkantsiv Ukrainy yunatskoho viku [Correlations of main cranial index with characteristics of upper and lower jaws among residents in Ukraine of adolescent age]. Svit medytsyny ta biolohii – World of Medicine and Biology, 4 (58), 24-29.

При наявності обов’язково вказувати індекси “doi”, наведені на сайті www.crossref.org.

Після переліку посилань необхідно надати відомості про всіх авторів (англійською, українською і російською мовами): прізвище, ім'я та по батькові автора, науковий ступінь, місто праці та посаду, номер ідентифікатора ORCID (у кожного з авторів персональний номер ORCID, при відсутності безкоштовно створюється на офіційному сайті http://www.orcid.org).

Наприкінці тексту повинні бути номер телефону і e-mail автора, з яким редакція буде підтримувати контакт.

Прикінцеві зауваження

При оформленні статті просимо дотримуватися наступних вимог. Обсяг статті – не менше 10 і не більше 25 сторінок, Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал – півтора, поля – по 2 см з усіх сторін, аркуш А4. Текстові матеріали повинні бути підготовлені в редакторі MS Word (*.docx), без відступів. Математичні формули та рівняння готувати у вбудованому редакторі; графіки – в MS Exсel. Використовуйте одиниці Міжнародної системи вимірювань. Таблиці та рисунки повинні містити назву, бути пронумерованими, а посилання на них по тексту подавати наступним чином: (рис. 1), або (табл. 1). Рисунки подавати у форматі «jpg», або «tif», при їх скануванні розрішення повинно бути не меншим за 800 dpi, при скануванні напівтональних та кольорових рисунків розрішення повинно бути не меншим за 300 dpi. Усі рисунки повинні бути представлені в палітрі CMYK. Статистична та інша деталізація наводиться під таблицею у примітках. Табличні матеріали та рисунки розміщують наприкінці рукопису. Усі елементи тексту у зображеннях (графіках, діаграмах, схемах) повинні мати гарнітуру Тimes New Roman.

Статті направляються тільки в електронному вигляді за електронною адресою [email protected], [email protected]

Оплата організаційних витрат

Оплата організаційних витрат роботи редколегії здійснюється після прийняття статті до друку. Оплата за публікацію статті, оформленої відповідно до вимог журналу – 60 грн. за одну сторінку тексту та 60 грн. за отримання індекса doi.

Порядок рецензування статей

Наукові статті, що надійшли до редколегії, підлягають обов’язковому анонімному рецензуванню (двома провідними спеціалістами у відповідній галузі науки).

Відповідальний секретар протягом 5 робочих днів повідомляє авторів про отримання редколегією електронного варіанта статті. Редколегія визначає відповідність статті профілю журналу і вимогам до оформлення та направляє її на рецензування доктору чи кандидату наук, який має близьку до теми статті наукову спеціалізацію. Терміни рецензування визначаються з урахуванням зайнятості рецензентів (але не більше 1 місяця з моменту отримання статті).

Рецензенти визначають:

– відповідність змісту статті її назві;

– відповідність статті рівню сучасних досягнень науки з даної проблеми;

– доцільність публікації з урахуванням раніше опублікованих результатів дослідників за даною проблемою;

– доступність статті іншим науковцям стосовно мови, стилю, форми надання результатів, таблиць, графіків, рисунків, тощо;

– позитивні риси та недоліки статті, необхідні виправлення та доповнення, які потрібно внести автору.

Рецензент надає висновок про можливість публікації рукопису: «рекомендовано», «рекомендовано з урахуванням виправлень і відмічених рецензентом недоліків», «стаття потребує додаткового рецензування іншим спеціалістом» чи «не рекомендовано».

При поверненні статті на доопрацювання автор зобов’язаний урахувати всі зауваження редколегії та надіслати виправлені матеріали на адресу редакційної колегії. Статті, повернуті після доопрацювання пізніше, ніж через місяць, розглядаються як нові надходження.

У випадку відхилення статті від публікації редколегія направляє автору мотивовану відмову. Стаття, не рекомендована рецензентом до публікації, до повторного розгляду не приймається. Текст рецензії про відхилення статті від публікації направляється автору електронною поштою.

Наявність позитивної рецензії – не достатня умова для публікації статті. Остаточне рішення про доцільність публікації приймається редакційною колегією.

Після прийняття редакційною колегією рішення про допуск статті до публікації відповідальний секретар інформує про це авторів, вказує терміни публікації та оплати.

Редколегія зберігає за собою право виправляти та скорочувати текст статті. Відповідальність за достовірність змісту поданих матеріалів несуть автори.

Супроводжувальні документи

Автор заповнює та підписує «Договір щодо передачі авторських прав».

Порядок розгляду статей

Статті приймаються до 31 березня 2019 року.

Інформація щодо поселення

Готель "Добродій", м. Вінниця, вул. Амосова, 7а

  • Економ - 2-сп.ліжко - 400 грн (6 номерів)
  • Стандарт - 2-сп.ліжко -450 грн (15 номерів)
  • Н/люкс - 2-сп.ліжко - 500 грн  (6 номерів)
  • Сімейний н/люкс - 2-сп.ліжко+диван - 650 грн (2 номери)
  • Стандарт - 2 односп.ліжка - 500 грн (2 номери)
  • Стандарт - 2 двосп.ліжка - 600 грн (3 номери)
  • Стандарт - 3 односп.ліжка - 750 грн (4 номери)

Контактні телефони:

(0432) 66-13-58, 067 430 46 21, 063 194 39 29

Готель Сафарі-клуб,  м. Вінниця, вул. Блока, 28

  • Економ - 2 односп.ліжка - 450 грн (ванна в коридорі) (1 номер)
  • Студіо - 2 односп.ліжка+диван - 650 грн (1 номер)
  • Де-люкс - 1 двохсп.ліжко - 700 грн (1 номер)
  • Стандарт - 1 двохсп.ліжко - 600 грн (8 номерів)

Контактний телефон: 096 266 00 26

 

Готель Затишок, м. Вінниця, вул.Валентина Отамановського, 12

  • 2-х стандарт - 800 грн (5 номерів)
  • Н/люкс - 900 грн (3 номери)
  • Люкс - 1200 грн (2особи)
  • 860 (одна особа) (8 номерів)

Контактні телефони:

Готель: (0432) 56-23-83,56-29-80, моб. 096 277 38 38 
Ресторан: (0432) 67-54-30 

 

Готель Фенікс, м. Вінниця, вул. Хлібна, 15

  • - одномістний (невеликий) - 700 грн (2 номери)
  • 2 стандарт - 2-х сп.ліжко - 990 грн
  • 2 твін - 2 одном.ліжка - 1190 грн

Контактний телефон: 096 000 26 08

 

Готель Жовтневий, м. Вінниця, вулиця Пирогова, 2

номери від 350 грн

Контактний телефон: (0432) 676 907

 

Готель Гостинний двір, м. Вінниця, вул. Пирогова, 135

номери від 550 грн  

Контактний телефон: (0432) 571 290 


Контактні телефони щодо поселення:

Перебетюк Анатолій Миколайович

+38(067)3650755, +38(093)4399416

e-mail: [email protected]

Контактні телефони та адреси

  • Гаврилюк Алла Олександрівна, тел. +38(097)7912863, e-mail: allahavryliuk25@ gmail.com
  • Дядик Олена Олександрівна, тел. +38(050)4702237, e-mail: [email protected]
  • Холод Любов Павлівна, тел. +38(067)3651771, e-mail: [email protected]
  • Жарлінська Раїса Григорівна, тел. +38(067)4949894, e-mail: [email protected]
  • Руденко Світлана  Олександрівна, тел. +38(096)7122342, e-mail: [email protected], [email protected]
  • Даценко Галина Василівна, тел. +38(067)7133373, e-mail: [email protected]

 

Дозвольте висловити впевненість у тому, що наша конференція стане важливим етапом міждисциплінарної інтеграції не лише в Україні, але й в інших країнах світу. Щиро бажаємо усім  учасникам плідної роботи, активних творчих дискусій, подальших успіхів, приємних зустрічей.