Search

 
 

29 травня 2021 року, у столиці Узбекистану, Ташкенті, відбулася міжнародна конференція «Сучасні можливості терапії пацієнтів із цукровим діабетом», яка зібрала велику кількість учасників з різних регіонів цієї країни. На конференції були розглянуті питання інсулінотерапії у хворих на цукровий діабет 1 і 2 типу з акцентом на досягнення компенсації захворювання і зниження ризику розвитку гіпоглікемічних станів.

Значну увагу учасників привернув виступ завідувача кафедри діабетології Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика чл.-кор. НАМН України Б. Маньковського, який представив дані міжнародних досліджень і власний досвід використання базальних аналогів інсуліну 2-го покоління. Разом з Б. Маньковським під час конференції виступили з доповідями академік М. Шестакова, професор В. Мірза-Заде та колеги з Узбекистану. 

Участь завідувача кафедри діабетології в міжнародній конференції сприятиме подальшому розширенню міжнародних зв'язків і підвищенню авторитету нашого Університету.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу