Google search

 
 

26 травня 2021 року в рамках ХІІ Міжнародного медичного форуму відбувся симпозіум «Актуальні питання медицини невідкладних станів та медицини катастроф» під керівництвом президії в складі президента Всеукраїнської асоціації працівників швидкої, невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф А. Рогова, завідувача кафедри медицини невідкладних станів Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика А. Волосовця, завідувача кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика Г. Рощіна та голови Первинної профспілкової організації працівників КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м. Києва» Н. Стахової.

У симпозіумі взяло участь понад 200 учасників конференції: лікарів лінійних бригад ШМД, лікарів медицини невідкладних станів та лікарів суміжних спеціальностей. На симпозіумі представлено 24 доповіді, присвячених різним питанням з проблематики організації екстреної медичної допомоги та особливостей діагностики та лікування невідкладних станів різного характеру та майстер-клас з надання невідкладної медичної допомоги. 

У заході як доповідачі взяли участь представники всіх кафедр медицини невідкладних станів з усіх закладів вищої освіти та післядипломної медичної освіти України, представники Всеукраїнської асоціації працівників швидкої, невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф, практичні лікарі з медицини невідкладних станів та інших спеціальностей.

У доповідях з'їзду були розглянуті такі основні програмні питання: нові виклики в сфері невідкладної медичної допомоги; першочергові заходи щодо реформування екстреної медичної допомоги в Україні в сучасних умовах; екстрена медична диспетчеризація в Україні; діяльність екстреної медичної допомоги в умовах пандемії SARS-cov-2; тимчасові рекомендації з ведення пацієнтів із захворюваннями нервової системи і COVID; неврологічні ускладнення постковідного періоду; інформаційні токсикологічні центри як елемент екстреної медичної допомоги при гострих отруєннях хімічної етіології; огляд міжнародних протоколів і рекомендацій з лікування невідкладних станів різної етіології.

 

Одночасно асистентом кафедри медицини невідкладних станів О. Крамаревою проведено майстер-клас, присвячений наданню невідкладної допомоги дітям.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також