Search

 
 

Шановні колеги, які отримали путівку на цикл ТУ ««Інноваційні підходи до проблеми невиношування вагітності з курсом планування сім'ї», що буде проводитись з 05.04 до 19.04 2021 року на кафедрі акушерства та гінекології № 1,   заняття будуть проводитись дистанційно.

Необхідні документи для реєстрації на цикл: копія диплому, путівка (з мокрою печаткою лікувального закладу, якщо путівка бюджетна), заповнена технологічна картка (зразок у куратора),

свідоцтво про одруження або про розлучення (якщо була зміна прізвища). 

Куратор циклу – доцент Таліна Герасимова.

З питань реєстрації телефонувати  з 09.00 до 14.30

куратору – 067-466-55-34

або ст. лаборанту (Олена Расимівна) – 093-434-52-12

Електр. адреса – rustaqua47@gmail.com 

Для реєстрації на цикл можна сфотографувати або просканувати вищезазначені документи і відправити їх електронною поштою з позначкою «Документи на ТУ» на адресу куратора або переслати  куратору  на вайбер фото наступних документів: путівку (фото зовнішньої та внутрішньої сторінки з печаткою установи та підписом головного лікаря), копію диплома про вищу медичну освіту та заповнену картку. Також можливо привезти документи на кафедру особисто, не порушуючи при цьому умов карантину, домовившись заздалегідь з куратором. 

Для зворотного зв’язку обов'язково потрібно вказати ваш контактний мобільний номер телефону  та е-mail для листування. 

Після реєстрації  вас ознайомлять з роботою на циклі.

Залік на циклах ТУ буде проведений дистанційно. Після закінчення циклу ТУ кожному слухачеві буде видано посвідчення встановленого зразку, оригінал якого ви зможете забрати особисто після припинення карантину або зможете отримати поштою. Фото посвідчення також може бути надіслане на ваш телефон відразу по закінченню курсу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 69% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу