Search

 
 

Шановні лікарі! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній фаховій школі-семінарі «Клініко-практичні аспекти в сучасній неврології».

Шановні лікарі! Запрошуємо Вас вязти участь у науково-практичній фаховій школі-семінарі «Сучасні консенсуси в клінічній практиці хірурга та анестезіолога».

Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика інформує, що з 1 листопада 2021 року вхід до Університету буде дозволено для працівників НУОЗ України імені П. Л. Шупика та відвідувачів тільки у разі наявності одного із наступних документів:

З нагоди Всесвітнього дня біоетики, кафедра філософії Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика спільно з кафедрою громадського здоров’я Медичного інституту Сумського державного університету  проводять онлайн-конкурс на тему «Соціальна відповідальність та здоров’я».

Надаємо розподіл лікарів-інтернів Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика по аудиторіях для участі в ліцензійних інтегрованих іспитах «Крок 3. Стоматологія», «Крок 3. Лабораторна діагностика», які відбудуться 02.11.2021.

Щорічно, 29 жовтня, весь світ відзначає Всесвітній день псоріазу. Українська національна асоціація псоріазу за підтримки кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунологіі НУОЗ України імені П.Л. Шупика, Medical Knowledge Hub запрошують усіх бажаючих до участі в онлайн-конференції, присвяченій цій важливій події. На сьогодні цей День відзначають більш ніж в 50-ти країнах світу.

Кафедра радіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика в умовах карантину заняття на циклі ТУ «Променева діагностика захворювань молочних залоз (15.10 – 29.10.2021 р.) проведе за очно-дистанційною формою. Прохання до слухачів забезпечити можливість дистанційного навчання в програмі ZOOM.

Шановні колеги! Організаційний комітет «Молодіжної анестезіологічної конференції» МАК-6 запрошує студентів, лікарів-інтернів та лікарів зі стажем роботи до 5 років до участі в Олімпіаді з інфузійної терапії.

При кафедрі урології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика проводяться курси ТУ «Жіноча сексологія».