1.  Якщо Ви є авторизованим користувачем Системи електронної реєстрації на навчання НУОЗ України імені П.Л. Шупика, увійдіть у ваш Особистий кабінет.
  2. Якщо у Вас немає реєстрації, потрібно зареєструватися і після верифікації отримайте пароль для входу в Особистий кабінет.

1. У разі необхідності проживання в гуртожитку при оформленні Заявки на навчання Ви маєте можливість обрати гуртожиток для поселення. Для цього у формі Вибору циклу треба поставити позначку у полі «Необхідність у гуртожитку» та вказати період проживання.

1. Після того, як Вашу Заявку буде прийнято та зареєстровано у відділі оренди, Ви отримаєте можливість завантажити Договір на проживання у гуртожитку зі свого Особистого кабінету та поставити електронний підпис

1. Після того, як ми поставимо наш електронний підпис, Договір вважається повністю оформленим.
  2. При поселенні у гуртожиток Ви повинні мати Ордер на поселення (який треба отримати на кафедрі), квитанцію про сплату за проживання у гуртожитку та, при можливості, роздрукований Договір. Сплатити за гуртожиток необхідно за реквізитами, які вказані в Договорі на проживання. В призначенні платежу обов’язково зазначити номер договору на проживання, номер гуртожитку та прізвище Наймача за цим договором.
  3. Якщо у Вас зміняться плани щодо поселення у гуртожиток, необхідно обов’язково повідомити до початку дії Договору за телефоном: (044) 205-48-36 чи написати на електронну [email protected]. пошту листа.