Дзюба Галина Анатоліївна- к.мед.н., доцент кафедри, лікар акушер-гінеколог вищої атестаційної категорії.

Є членом Української асоціації акушерів-гінекологів та Української асоціації перинатологів.

Електронна адреса: dzuba _ga@ukr.net

Освіта: Закінчила Ворошиловградський медичний інститут

Захистила кандидатську дисертацію за темою: Лікування хворих на генітальний ендометріоз в залежності від функціонального стану печінки .

Співавтор 2 підручників для студентів.

Має 40 наукових публікацій в українських фахових виданнях, автор та співавтор 6 методичних розробок , 10 інформаційних листів.

Основні напрямки клінічної та наукової діяльності: консервативне лікування гінекологічної патології у жінок, ведення вагітності.

Куратор циклів: «Основи медицини плода», «Основи репродуктології», «Проблеми репродуктології з точки зору медицини плода».