Д.мед.н., професор кафедри, лікар акушер-гінеколог вищої астестаційної категорії.

Є членом Української асоціації акушерів-гінекологів та Української асоціації перинатологів.

Електронна адреса: [email protected]

Освіта: У 1998 році закінчила з відзнакою 1 лікувальний факультет НМУ ім.О.О.Богомольця

Навчалася у магістратурі на кафедрі акушерства та гінекології №1 НМУ з 1998 по 2000 рік.

Навчалась в аспірантурі  з 2000 по 2003 рік на кафедрі акушерства та гінекології №1 НМУ. Кандидатська дисертація "Удосконалення методів лікування та профілактики пізніх гестозів".

14.05.2021р.- захист докторської дисертації «Ведення вагітності та пологів в умовах соціальних стресів», диплом ДД, №011394 (від 29.06.2021р.).

Співавтор 2 підручників для іноземних студентів, 1 патент на винахід.

Має 50 публікацій у вітчизняних та іноземних журналах.

Основні напрямки клінічної та наукової діяльності: перинатальна психологія, патологічне та фізіологічне акушерство.

Куратор циклів:  «Вагітність і пологи високого ризику», «Реабілітаційні програми жіночого здоров’я – вимоги сьогодення»