Search

ГОЛЯНОВСЬКИЙ Олег Володимирович – завідувач кафедри акушерства та гінекології №1 (з 2011 р.), доктор медичних наук, професор.

golyanovskyy@bigmir.net

В 1980 р. закінчив Київський медичний інститут (нині — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця).

У 1987-1989 рр. навчався у клінічній ординатурі в НДІ ПАГ за фахом «Акушерство та гінекологія». Після чого у 1990 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Антенатальна охорона плода у робітниць, що контактують зі змащувально – охолоджувальними речовинами».

РОМАНЕНКО Тамара Григорівна – професор кафедри акушерства та гінекології №1 (з 2005 р.), доктор медичних наук. 

romanenko.tamara@gmail.com

Закiнчила в 1981 роцi з вiдзнакою Полтавський медичний стоматологічний інститут, лікувальний факультет за спеціальністю «Лікувальна справа» (м. Полтава), кандидат медичних наук з 1993 року, доктор медичних наук з 2003 року, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології з 2002 року, професор кафедри акушерства та гінекології з 2005 р. 

Основнi етапи трудової та науково - педагогiчної діяльності у вищих навчальних закладах освіти III-IV рівня акредитації:
- 01.10.1988-08.12.1990 рр. — асистент кафедри акушерства та гінекології Полтавського медичного стоматологічного інституту;

ГЕРАСИМОВА Таліна Вікторівна – доцент кафедри акушерства та гінекології № 1 (з 1994 р.), кандидат медичних наук.  

geratalina@gmail.com

Закінчила в 1971 році з відзнакою Київський медичний інститут імені академіка О. О. Богомольця, лікувальний факультет за спеціальністю «Лікувальна справа». 

ЖАЛОБА Галина Миколаївна - доцент кафедри акушерства та гінекології №1 (з 2003 р.), кандидат медичних наук.

zhalobagn@nmapo.edu.ua

Медичну освіту здобула в Чернівецькому медичному інституті. Навчалася в аспірантурі Київського інституту вдосконалення лікарів.

ХИМЕНКО Мар`яна Василівна – доцент кафедри акушерства та гінекології №1 (з 1995 р.), кандидат медичних наук.

khimenkomv@nmapo.edu.ua

Закінчила з відзнакою Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова.

Працювала лікарем акушером-гінекологом, а в подальшому завідуючою відділенням Васильківської центральної районної лікарні Київської області.

Закінчила заочну аспірантуру на кафедрі акушерства та гінекології №1 КІУЛ (нині НУОЗ України імені П. Л. Шупика).

МОРОЗОВА Ольга Віталіївна– доцент кафедри акушерства та гінекології №1 (з 2007 р.), кандидат медичних наук.

Закінчила з відзнакою лікувальний факультет Київського медичного інституту імені О. О. Богомольця (1991) (зараз Національний медичний університет імені О. О. Богомольця).

Навчалася в клінічній ординатурі на кафедрі акушерства та гінекології №1 Київського медичного інституту імені О. О. Богомольця (1991-1993) та в аспірантурі на кафедрі акушерства та гінекології №1 Київського державного інституту удосконалення лікарів (1993-1996).