За період 2016-2021 рр. на кафедрі проходили навчання 9 іноземних громадян з  Сирії, Узбекістану, Танзанії, Грузії, Молдови, Бангладеш, зокрема в клінічній ординатурі - 3, спеціалізацію з хірургії серця та магістральних судин -1, цикли стажування - 5. Іноземні клінічні ординатори працюють у відділеннях Інституту серця МОЗ України, беруть активну участь в оперативних втручаннях, виконанні функціональних досліджень і коронарографії та у веденні хворих.

Міжнародна діяльність кафедри включає також регулярну участь співробітників у міжнародних, всеукраїнських наукових з`їздах, конгресах, конференціях як доповідачів і слухачів, поїздки на стажування в закордонні клініки. Деякі співробітники є дійсними членами багатьох міжнародних товариств.