Кандидат медичних наук, доцент.

Крамарева Ольга Геннадіївна закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця у 2009 році. Після закінчення інтернатури поступила у клінічну ординатуру, а у 2013-2016 роках пройшла навчання у аспірантурі за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія». З 2016 року почала працювати на посаді асистента кафедри медицини невідкладних станів НМАПО України імені П.Л. Шупика. У 2021 році була обрана на посаду доцента кафедри медицини невідкладних станів.

Коло наукових інтересів – проблеми лікування пацієнтів із тяжкою черепно-мозковою та тяжкою поєднаною травмою, штучна вентиляція легень, набряк мозку при черепно-мозковій травмі, поліуричні синдроми у постраждалих з тяжкою черепно-мозковою травмою, посттравматичні менінгіти, гострий респіраторний дистрес-синдром, надання невідкладної допомоги пацієнтам із поєднаною травмою.