ЗАЙЦЕВ Дмитро Валерійович, лікар-психолог.

В 2007  році закінчив Національний медичний університет імені О. О. Богомольця за спеціальністю «Медична психологія» та в 2008 р. інтернатуру за цією спеціальністю.

Впродовж 2008 – 2019 р.р. працював лікарем-психологом, головним лікарем у ТОВ «ІТО "Нове у медицині"» (м. Київ). В 2016 – 2021 р.р. – молодшим  науковим співробітником лабораторії психофізіології праці ДУ «Інститут медицини праці імені Ю. І. Кундієва НАМН України».

Наукові дослідження присвячені питанням медичної та психологічної реабілітації, медико-психологічним та психофізіологічним проблемам праці.

З вересня 2021 р. – на посаді старшого викладача кафедри. Викладає цикли за напрямком «Психофізіологія», «Професійна патологія», «Гігієна праці».

Наукометричні профілі:

E-mail: suhanovik @ gmail.com