Оснач Роман Григорович- кандидат медичних наук, доцент

[email protected]

Освіта: У 2004 році закінчив стоматологічний факультет  Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

У  2010 році закінчив навчання у «Європейському університеті» за спеціальністю: ” Управління інноваційною діяльністю”.

У 2014  році – закінчив аспірантуру на кафедрі ортопедичної стоматології.

Кваліфікація: лікар стоматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, асистент кафедри ортопедичної стоматології, член асоціації стоматологів  України

Професійна діяльність: З 2006 по 2008 рік  клінічний ординатор на базі кафедри пропедевтики ортопедичної стоматології та ортодонтії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

З 2008 по 2011 рік  завідувач  відділення ортодонтії та складного зубного протезування КП КМСП.

З 2011 по 2014  рік – очний аспірант на кафедрі ортопедичної стоматології Інституту стоматології.

З 2014 року по теперішній час – асистент кафедри ортопедичної стоматології. Лікар вищої кваліфікаційної категорії.  Згідно до своєї кваліфікації систематично проводить  консультативно-лікувальну роботу хворих  із частковою  відсутністю зубів, аномаліями зубів, зубо-щелепними деформаціями.

Наукова діяльність: Захистив кандидатську роботу на тему “Обгрунтування диференційованих підходів до лікування хворих з дефектами зубних рядів, ускладнених зубощелепними деформаціями та їх профілактика“ – 30 квітня 2015 року, та отримав диплом кандидата медичних наук від 30 червня 2015 року.

Викладацька діяльність: Куратор циклу  "Інтернатура"  з ортопедичної стоматології. Проводить заняття на циклах тематичного удосконалення з ортопедичної соматології, передатестаційних циклах, спеціалізації, стажування та інтернатури з ортопедичної стоматології. Читає лекції за розділом «Ортодонтична підготовка до протезування». Приймав участь у підготовці методичних розробок лекцій, практичних та семінарських занять, а також еталонів практичних навичок для циклів тематичного удосконалення з ортопедичної стоматології, спеціалізації, передатестаційного циклу та інтернатури.

Відзнаки та нагороди: стипендіат академічної стипендії імені М.С. Грушевського (2013 рік).