[email protected]

У 1969 році закінчив з відзнакою Київський медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія».

Лікар вищої категорії з рентгенології та ультразвукової діагностики, доктор медичних наук (14.00.05 – внутрішні хвороби, 14.01.27 -  хірургія)– 1989 р., професор (14.00.05 – внутрішні хвороби)– 1991 р.

Консультант обласного діагностичного центру Київської обласної клінічної лікарні (в напрямку інтервенційного ультразвуку).

Професор кафедри променевої діагностики НМАПО імені П.Л.Шупика з 2008 року. Читає лекції та проводить семінари і практичні заняття за спеціальності «Ультразвукова діагностика» інтернам з радіології, слухачам циклів спеціалізації, стажування,  ПАЦ, тематичного удосконалення.

Підготував 16 кандидатів та 5 докторів наук.  Автор та співавтор  340 наукових праць, 28 авторських свідоцтв та патентів на винахід.