Тетяна Михайлівна Бабкіна
У 1979 році закінчила Одеський медичний інститут імені М.І. Пірогова з відзнакою. Закінчила спецклінординатуру з рентгенології.
Завідувач кафедри променевої діагностики з 2013 року, доктор медичних наук (1999 р.), професор (2002р), лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії з рентгенології.
Під керівництвом завідувача кафедри Т.М. Бабкіної укладені угоди про співпрацю з 15 провідними клінічними закладами міста Києва, які є базами кафедри для підготовки інтернів, слухачів, клінічних ординаторів та аспірантів.
Яків Степанович Бабій
У 1962 році закінчив Вінницький медичний інститут - диплом з відзнакою. Закінчив аспірантуру з рентгенології: Київський медичний інститут (1964-1967).
Має вищу кваліфікаційну категорію з рентгенології та ультразвукової діагностики, доктор медичних наук – 1980 р., професор – 1988 р.
Президент Асоціації радіологів України (1989-2003), Президент Української асоціації спеціалістів з рентгенодіагностики, КТ, МРТ (2004-2007), головний позаштатний рентгенолог МОЗ України (1989-1990), один із засновників та головний редактор журналів «Променева діагностика, променева терапія», «Радіологічний вісник», «Рентгенологія-практика».
Олексій Андрійович Гончар
У 1966 році з відзнакою закінчив лікувальний факультет Вінницького медичного інституту ім. М.І.Пирогова.
Має вищу кваліфікаційну категорію з рентгенології та ультразвукової діагностики, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, член Европейської асоціації наук з безпеки (European Association for Security).
З 1966 по 1974 рр. працював практичним лікарем-рентгенологом в районній лікарні м. Мени, Чернігівської області та у Вінницькому протитуберкульозному диспансері. Навчався і працює на кафедрі з 1974 року, пройшовши шлях від клінічного ординатора, аспіранта до професора кафедри. З 1995 по 1999 рр. очолював кафедру. Учень доктора мед. наук, професора Коваль Галини Юліанівни.
Тетяна Маратівна Козаренко
Закінчила заклад вищої освіти Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця.
Вища категорія за фахом ультразвукова діагностика; вища категорія за фахом рентгенологія.
У 2008 р. захистила докторську дисертацію. Професор, член правління асоціації радіологів України, член асоціації ультразвукової діагностики України, член Европейської асоціації радіологів.
Займаюсь променевою діагностикою (ультразвуковою діагностикою, МСКТ, МРТ) у пацієнтів із онкопатологією.
Є автором 198 наукових праць, 4 патентів на корисну модель, 3 методичних рекомендацій, 2 інформаційних листів, під керівництвом захищено 2 кандидатськи дисертації; відповідальна на кафедрі за наукову работу.
Куратор циклу стажування за фахом «Ультразвукова діагностика», читаю лекції на циклі спеціалізації та ПАЦ з ультразвукової діагностиики.
Володимир Єгорович Медведєв
У 1969 році закінчив з відзнакою Київський медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія».
Лікар вищої категорії з рентгенології та ультразвукової діагностики, доктор медичних наук (14.00.05 – внутрішні хвороби, 14.01.27 - хірургія)– 1989 р., професор (14.00.05 – внутрішні хвороби)– 1991 р.
Консультант обласного діагностичного центру Київської обласної клінічної лікарні (в напрямку інтервенційного ультразвуку).
Марина Василівна ГЛОБА
Д.мед.н., доцент кафедри радіології з 2018 року.
Закінчила Національний медичний інститут ім. акад. О.О. Богомольця в 1984 році. Протягом 30 років працювала в ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П.
Ромоданова НАМН України», проводила наукові дослідження в галузі судинної патології головного мозку.
Є автором більше 100 наукових публікацій, 5 патентів на корисну модель (Україна).
Член Асоціації нейрохірургів України (АРУ), член Українського Допплерівскього клубу (УДК).