У листопаді-грудні 2018 р. відбулися засідання осінньо-зимового циклу Клубу ендокринологічних новацій, які пройшли в 6-ти найбільших містах нашої країни - Києві, Вінниці, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові.

У роботі кожного з цих засідань брали участь 80 - 100 лікарів, не тільки з цих міст, а й з прилеглих областей України.

На засіданнях розглядалися дійсно нові аспекти лікування цукрового діабету та інших ендокринних захворювань. Були представлені результати найбільшого нового дослідження DECLARE, в якому вивчалася безпека і ефективність нового класу цукрознижуючих препаратів - інгібіторів натрій-залежного ко-транспортера глюкози 2-го типу. Також були детально обговорені різні аспекти ведення ко-морбідних пацієнтів.

В організації та проведенні всіх засідань Клубу ендокринологічних новацій активну роль взяли науково-педагогічні працівники кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика - завідувач кафедри член-кореспондент НАМН України, професор  Б. Маньковський, доценти кафедри - кандидати медичних наук  І.  Кондрацька, Н. Жердьова  та О. Орлик.  Окрім того, з доповідями виступали провідні вчені нашої країни - професори М. Власенко, А. Урбанович, Л. Соколова, С. Тихонова, Н. Кравчун та ін. Усі засідання пройшли на високому рівні і викликали значний інтерес учасників заходу.