Вперше в Україні під час оперативного лікування патології аортального клапану («операція Озакі») була використана методика реконструкції на 3D-принтері  кореня аорти та стулок клапану за результатами комп’ютерної томографії.

Це дозволило з абсолютною точністю, персоніфіковано визначити розміри стулок, вільні краї, глибини та інші параметри, в результаті чого усі стулки змикалися під кутом 120 градусів та були відсутні будь-які перегини та натяжіння, таким чином забезпечивши максимальну якість виконання оперативного втручання. Операція була виконана під керівництвом завідуючого кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НМАПО імені П. Л. Шупика та генерального директора ДУ «Інститут Серцяч МОЗ України», д.мед.н., професора Тодурова Б. М.