Шановні колеги!

З величезним задоволенням, разом з видатним кардіохірургом проф. Афксендіосом Калангосом (Греція), запрошуємо вас взяти участь у  майстер-класі, який відбудеться 1 лютого 2019 року з 9:00 до 14:00 на кафедрі кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій на базі Державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України». (м. Київ, вул. Братиславська, 5а, 2-й поверх, актовий зал; тел. для довідок: (044) 291-55-25).

Основне завдання майстер-класу – висвітлити і продемонструвати  на практиці сучасні методики хірургічного лікування аномалії Ебштейна. Сподіваємося, що всі колеги зможуть не лише дізнатися про поточні досягнення в лікуванні цієї надскладної патології серця, але будуть насолоджуватися живим і безпосереднім спілкуванням у відкритій і дружній атмосфері. Ми не сумніваємося, що ця зустріч стане цінною можливістю, щоб відчути себе частиною науково збагаченого середовища справжнього європейського рівня.

З повагою,
Проф. Борис Тодуров                        З повагою,