Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XІХ  Міжнародної наукової конференції «Новітні чинники впливу на розвиток особистості майбутніх фахівців системи охорони здоров’я», яка відбудеться 20 березня 2019 року в ПВНЗ «Київський медичний університет» за адресою: 03057, м. Київ, вул. Льва Толстого, 7 (Національна наукова медична бібліотека України), конференц-зал, станція метро – площа Льва Толстого.

Повна назва: ХІХ Міжнародна наукова конференція «Новітні чинники впливу на розвиток особистості майбутніх фахівців системи охорони здоров’я»
Дата проведення:
20 березня 2019 р.
Організатори: ПВНЗ “Київський медичний університет”, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Національна наукова медична бібліотека України
Контактні дані: 050-96-14-757 - Ляліна Ольга Олександрівна, e-mail: [email protected]