24 січня 2019 р. завідувач кафедри медичної та лабораторної генетики Наталія Горовенко взяла участь у випуску програми «ДНК проти пророцтва» з циклу «Стосується кожного» на каналі Інтер.

У програмі повторно розглядали суперечливий випадок підтвердження батьківства за допомогою ДНК-тестування, в родині К., де бабуся Т. наполегливо доводила, що маленька Н. - нерідна внучка. Як доказ, бабуся і батько дівчинки, надали результати спермограми, які показали відсутність сперматозоїдів. Аналіз був зроблений майже через рік після народження дитини. В процесі обговорення було висловлено припущення, що потенційним батьком дитини, може бути брат-близнюк батька дівчинки.

ДНК-тест показав, що ймовірність бути батьком дівчинки дорівнює 99,9% для обох братів.

Наталія Григорівна звернула увагу на те, що у даному випадку ДНК-тестування (генна дактилоскопія) не може точно вказати на батьківство одного з однояйцевих братів-близнюків. Цей тест лише підтверджує їх генетичну ідентичність. Використання методу генної дактилоскопії обмежено у випадку обстеження монозиготних близнюків та для ідентифікації їх особистості.

Питання про батьківство вирішилось після проходження братом-близнюком поліграфа, результати якого свідчили про його непричетність до зачаття та народження цієї дитини.