Досвідом надання медичної допомоги новонародженим у Республіці Гана  ділиться координатор ЮНІСЕФ, клінічний ординатор кафедри педіатрії №1 Джілліан Богі.

Доктор Джілліан Богі закінчила Тверську медичну академію у 2011 році. Але для подальшого професійного росту вибрала НМАПО імені П.Л. Шупика. З 2011 року Джілліан Богі працює у регіональному госпіталі у місті Болгатанга. З 2016 року вона є координатором групи ресурсів по догляду за новонародженими служби охорони Гани від ЮНІСЕФ.

Джілліан Богі дуже цікаво розповіла про надання допомоги новонародженим у республіці Гана, проведення тренінгів, представила багато яскравих слайдів.

Доповідь викликала інтерес та багато запитань з боку співробітників кафедри та лікарні. Наприкінці доповіді Джілліан Богі відзначила високий рівень надання медичної допомоги в Україні.