08 лютого 2019 року кафедрою гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика, комітетом з освіти ГО «Українська гастроентерологічна Асоціація» та Національною школою гастроентерологів, гепатологів за підтримки компанії Medical Bridge проведено другий модуль циклу ТУ «Захворювання печінки», який проводиться в режимі он-лайн.

У сесії взяли участь лікарі з різних куточків України.

Сесії проводяться без залучення будь-яких фармацевтичних компаній.

Виступили провідні фахівці України з доповідями - професор І. Зайцев (м. Київ) зупинився на проблемі вірусних гепатитів та можливостях діагностики уражень печінки; професор І. Палій (м. Вінниця) розповіла про спадкові ураження печінки та особливості їх діагностики; професор М. Щербініна (м. Дніпро) поділилась досвідом діагностики та ведення хворих із ураженням жовчовивідної системи на тлі хронічних гепатитів.

У кінці лектори відповіли на питання слухачів.

Наступний модуль відбудеться  – 15 лютого 2019 року. Запрошуємо взяти участь.

Реєстрація за адресою  https://dynam.esclick.me/W8nUfZOpYuq