Для підвищення кваліфікації лікаря цикли тематичного удосконалення - унікальний за своїм змістом процес, зумовлений постійним оновленням наукових даних про різні види патології, методи обстеження та лікування пацієнтів.

На виконання завдань, поставлених вимогою безперервного професійного розвитку, на кафедрі отоларингології 11 лютого 2019 р. розпочався цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання отоларингології та онкоотоларингології», що триватиме до 13 березня.

На вступній конференції завідувач кафедри професор В. Шкорботун привітав слухачів, що прибули на тематичне удосконалення, ознайомив їх з правилами робочого розпорядку, планом занять. На циклі будуть прочитані лекції провідних фахівців кафедри оториноларингології – професорів В. Шкорботуна та Р. Абизова, проведені семінарські та практичні заняття у поєднанні з самостійною роботою слухачів над визначеною проблематикою в отоларингології.