14 лютого 2019 року відбулася науково-практична конференція  «Запальні хвороби кишківника: сучасні підходи до діагностики та лікування». Конференція була проведена співробітниками  НМАПО імені П.Л. Шупика та  НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Актуальність проблеми  у вступному слові підкреслили завідувач кафедри педіатрії №1, професор О. Охотнікова та заступник головного лікаря Т. Іванова.

Цікаві доповіді доцента кафедри педіатрії №1, д.мед.н. О. Ошлянської («Запальні хвороби кишківника: труднощі в діагностиці та лікуванні»), завідувача кафедри патологічної та топографічної  анатомії, професора  О. Дядик («Гістохімічні та імуногістохімічні дослідження в діагностиці запальних захворювань кишківника»),  доцента кафедри патологічної та топографічної  анатомії, к.мед.н. К. Шатрової («Морфологія запальних захворювань кишківника»), лікаря відділення функціональної діагностики Д. Вороняк («Ендоскопія – ключовий метод діагностики запальних хвороб кишківника») висвітили  проблему мультидисциплінарно.

Конференція пройшла дуже продуктивно і зацікавила слухачів своїм практичним підходом до втілення досягнень сучасної науки у протоколи діагностики та лікування дітей України.