1 і 2-го лютого в двох містах Киргизстану - столиці країни - Бішкеку і головному місті Ферганської долини на півдні країни - місті Ош, відбулися науково-практичні конференції, які зібрали більше 150 лікарів кожна - ендокринологів, неврологів, лікарів загальної практики.

З основною лекцією на обох конференціях виступив запрошений лектор - завідувач кафедри діабетології, професор Борис Маньковский. У своїй лекції «Діабетична нейропатія - від голови до кінчиків пальців», професор Маньковський детально зупинився на сучасних уявленнях про епідеміологію, патогенез і формування найчастішого ускладнення цукрового діабету - діабетичної нейропатії, навів останні рекомендації з лікування різних форм цього важкого ускладнення.

Лекції слухали з великою цікавістю, було задано багато запитань. Колеги з Киргизстану неабияк зацікавились можливостями проходження післядипломної освіти на кафедрах НМАПО  імені П.Л. Шупика.