Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у сьомій науково-практичній конференції «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб», присвяченій 40-річчю кафедри функціональної діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика.
Конференція відбудеться в Інституті серця МОЗ України 14 березня 2019 року. Основна мета конференції – привернути увагу практичних лікарів до сучасних можливостей застосування методів функціональної діагностики при серцево-судинних хворобах, у тому числі на первинному рівні, обговорити стан підготовки нормативних документів з функціональної діагностики. У рамках конференції відбудеться презентація навчального посібника «Електрокардіографія для сімейного лікаря». До участі в конференції запрошуються головні позаштатні експерти з функціональної діагностики і кардіології усіх регіонів України, лікарі з функціональної діагностики, кардіологи, терапевти, співробітники науково-дослідних інститутів, а також кафедр медичних університетів, академій та факультетів післядипломної освіти, на яких здійснюється навчання лікарів з функціональної діагностики і кардіології. Програма конференції (переглянути в pdf).

З повагою,

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України»,

завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та

екстракорпоральних технологій НМАПО імені П.Л. Шупика