Понеділок 25.02

• На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології розпочинається цикл ТУ «Робота жіночих консультацій, дитячих поліклінік в охороні репродуктивного здоров"я населення» (Секція перинатології), який триватиме до 11 квітня 2019 р.
  • На кафедрі терапії розпочинається цикл ТУ «Сучасні аспекти клініки, діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів», який триватиме до 27 березня 2019 р.

Вівторок 26.02

• Науково-практична конференція з дистанційного навчання «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» (у режимі відео-конференції) (м. Київ – Дніпро – Кривий Ріг – Запоріжжя)
  • На кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології розпочинається цикл ТУ «ДРТ в лікуванні безпліддя» (Секція анестезіології), який триватиме до 13 березня 2019 р.
  • На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії розпочинається цикл ТУ «Сучасні методи лікування поширених та глибоких опіків», який триватиме до 28 березня 2019 р.
  • На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії розпочинається цикл ТУ «Лазерні технології в пластичній хірургії» (цикл, що проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 5 березня 2019 р.
  • На кафедрі офтальмології розпочинається цикл ТУ «Питання офтальмології (для лікарів лікувального профілю, окрім лікарів-офтальмологів)», який триватиме до 13 березня 2019 р.

Середа 27.02

• Науково-практична конференція з дистанційного навчання «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб» (у режимі відео-конференції) (м. Київ – Дніпро – Кривий Ріг – Запоріжжя)
  • На кафедрі інфекційних хвороб розпочинається цикл ТУ «Сучасні питання діагностики та лікування хворих на кишкові інфекції, вірусні гепатити та ВІЛ/СНІД», який триватиме до 14 березня 2019 р.
  • На кафедрі педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права  розпочинається цикл ТУ «Педагогічні, психологічні та правові аспекти безперервного професійного розвитку лікарів та провізорів (для викладачів системи мед. освіти, інститутів підвищення кваліфікації викладачів, ФПКВ, мед. університетів, мед. інститутів, лікарів баз інтернатури та резидентури)», який триватиме до 29 березня 2019 р.
  • На кафедрі хірургії серця та магістральних судин розпочинається цикл ТУ «Електрокардіостимуляція та катетерні методи лікування аритмій», який триватиме до 29 березня 2019 р.

Четвер 28.02

• Науково-практична конференція «Здоров’я та фармація в ХХІ столітті»
  • На кафедрі медичної лабораторної генетики розпочинається цикл ТУ «Спадкова патологія (для лікарів-генетиків, неонатологів, акушерів-гінекологів, невропатологів, педіатрів та ін.)», який триватиме до 01 квітня 2019 р.
  • На кафедрі патологічної та топографічної анатомії розпочинається цикл ТУ «Мікроскопічна діагностика ендоскопічних та пункційних біопсій», який триватиме до 15 березня 2019 р.

П’ятниця 01.03

• На кафедрі дерматовенерології розпочинається цикл ТУ «Дерматоонкологія в практиці лікаря дерматовенеролога», який триватиме до 18 березня 2019 р.
  • На кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії розпочинається цикл ТУ «Фоніатрія», який триватиме до 02 квітня 2019 р.
  • На кафедрі загальної та невідкладної хірургії розпочинається цикл ТУ «Основи лапароскопічної хірургії», який триватиме до 02 квітня 2019 р.
  • На кафедрі неврології № 2 розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання неврології», який триватиме до 02 квітня 2019 р.
  • На кафедрі неврології та рефлексотерапії розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання з неврології» та цикл ТУ «Сучасні аспекти використання методів рефлексотерапії в медичній практиці», які триватимуть до 02 квітня 2019 р.
  • На кафедрі нейрохірургії розпочинається цикл ТУ «Больові синдроми в нейрохірургії та неврології», який триватиме до 02 квітня 2019 р.
  • На кафедрі організації і економіки фармації розпочинається цикл ТУ «Основи формулярної системи у закладах охорони здоров’я (для лікарів та членів фармакотерапевтичних комісій ЗОЗ)», який триватиме до 02 квітня 2019 р.
  • На кафедрі стоматології розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання стоматології», який триватиме до 02 квітня 2019 р.
  • На кафедрі терапії та ревматології розпочинається цикл ТУ «Сучасні питання ревматології», який триватиме до 02 квітня 2019 р.
  • На кафедрі дитячих і підліткових захворювань розпочинається цикл спеціалізації «Стажування з педіатрії (для лікарів-педіатрів, які підтверджують звання лікар-спеціаліст)», який триватиме до 02 квітня 2019 р.
  • На кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії розпочинається цикл спеціалізації зі спеціальності «Дитяча ортопедія і травматологія», який триватиме до 06 червня 2019 р. та цикл спеціалізації зі спеціальності «Ортопедія і травматологія», який триватиме до 10 липня 2019 р.
  • На кафедрі педіатрії №1 розпочинається цикл стажування з дитячої алергології для лікарів, які підтверджують звання «лікар-спеціаліст», який триватиме до 02 квітня 2019 р.
  • На кафедрі психіатрії, психотерапії та медичної психології розпочинається цикл спеціалізація зі спеціальності «Психотерапія», який триватиме до 10 липня 2019 р.
  • На кафедрі стоматології розпочинається цикл спеціалізації зі спеціальності "Стоматологія", який триватиме до 06 червня 2019 р.