19 грудня 2019 року відбулась Науково-практична конференція «Педіатрія та сучасність», присвячена 30-річчю створення КМКДЛ № 1, в якій взяли участь викладачі кафедр Академії, розташованих на її базі.

Після відкриття конференції головним лікарем лікарні Ю. Кожарою, відбулось урочисте засідання з науковою програмою. Від кафедри неонатології виступила чл.-кор НАМН України професор Є. Шунько з доповіддю «Клінічна неонатологія та педіатрія», в якій було висвітлено співробітництво з відділенням патології новонароджених та важливість мультидисциплінарної команди фахівців для забезпечення якісної та сучасної медичної допомоги пацієнтам неонатального періоду.

Досвід роботи команди фахівців лікарні заслуговує високої оцінки і має розповсюджуватись на інші лікарні і регіони України.