19 грудня 2019 року відбулась Науково-практична конференція «Педіатрія та сучасність», присвячена 30-річчю створення КМКДЛ № 1, в якій взяли участь викладачі кафедр НМАПО, розташованих на її базі.

Після відкриття конференції головним лікарем Ю. Кожарою відбулось урочисте засідання з науковою програмою, від кафедри неонатології виступила чл.-кор НАМН України професор Є. Шунько з доповіддю «Клінічна неонатологія та педіатрія», в якій розказала про співробітництво з відділенням патології новонароджених та важливість мультидисциплінарної команди фахівців для забезпечення якісної та сучасної медичної допомоги пацієнтам неонатального періоду.

Досвід роботи команди фахівців КМДКЛ заслуговує високої оцінки і має розповсюджуватись на інші лікарні і регіони України.