25 лютого 2019 року на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології  розпочався курс  навчання «Кольпоскопія та цервікальна патологія з елементами дистанційної освіти» для профілактики та лікування патології шийки матки.

20 лікарів з різних міст України приїхали в Академію за новими знаннями.

Викладачі курсу є членами Європейської федерації кольпоскопії (EFC), яка включає  Українську асоціацію кольпоскопії та цервікальної патології. Куратор циклу Наталія Педаченко та інші викладачі проходять тренінги для тренерів по кольпоскопії, які щорічно організовує (EFC) в Брюсселі.

Практична частина курсу проходить на клінічній базі кафедри в клініці Verum, котра люб’язно погодилась надати всі свої ресурси, включно з ультрасучасною медичною апаратурою, для підвищення рівня знань лікарів.

Слухачі курсу отримають свідоцтво нашої Академії, а також сертифікат, погоджений Асоціацією.

Чекаємо всіх на нових курсах.