Понеділок 04.03

• На кафедрі акушерства та гінекології №1 розпочинається цикл ТУ «Репродуктивна ендокринологія (для акушерів-гінекологів, онкогінекологів, ендокринологів, репродуктологів, терапевтів пологових будинків, сімейних лікарів)», який триватиме до 18 квітня 2019 р.
  • На кафедрі діабетології розпочинається цикл ТУ «Мікро-та макросудинні ускладнення у хворих на цукровий діабет», який триватиме до 3 квітня 2019 р.
  • На кафедрі ортодонтії розпочинається цикл ТУ «Сучасні методи діагностики та лікування в ортодонтії»(проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 3 квітня 2019 р.
  • На кафедрі хірургії та трансплантології розпочинається цикл ТУ «Ангіографія та рентгеноендоваскулярна хірургія», який триватиме до 18 квітня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та медицини плода розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Акушерство та гінекологія», який триватиме до 3 квітня 2019 р.
  • На кафедрі ортодонтії розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Ортодонтія», який триватиме до 3 квітня 2019 р.
  • На кафедрі педіатрії № 2 розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Дитяча кардіоревматологія», який триватиме до 3 квітня 2019 р.
  • На кафедрі сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина», який триватиме до 3 квітня 2019 р.
  • На кафедрі урології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Урологія», який триватиме до 3 квітня 2019 р.
  • На кафедрі педіатрії № 2 розпочинається цикл стажування для лікарів, які підтверджують звання лікар-спеціаліст за спеціальностю «Дитяча кардіоревматологія», який триватиме до 3 квітня 2019 р.
  • На кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії розпочинаються заняття у інтернів (суміжники. Педіатрія 16), які триватиму до 11 березня 2019 р.
  • На кафедрі фтизіатрії і пульмонології розпочинаються заняття у інтернів (суміжники), які триватиму до 07 березня 2019 р.
  • На кафедрі хірургії та трансплантології розпочинаються заняття у інтернів 2 р. навчання (Вип. 2017 р.), які триватиму до 28 червня 2019 р.

Вівторок 05.03

• На кафедрі дитячої хірургії розпочинається цикл ТУ «Ургентна дитяча хірургія», який триватиме до 4 квітня 2019 р.
  • На кафедрі медицини невідкладних станів розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання з медицини невідкладних станів», який триватиме до 4 квітня 2019 р.
  • На кафедрі ортопедії і травматології №2 розпочинається цикл ТУ «Ендопротезування кульшового і колінного суглобів», який триватиме до 4 квітня 2019 р.
  • На кафедрі сімейної медицини розпочинається цикл ТУ «Клінічна електрокардіографія (для сімейних лікарів, лікарів-терапевтів, педіатрів)», який триватиме до 20 березня 2019 р.

Середа 06.03

• Науково-практична конференція «Здоров’я та фармація в ХХІ столітті», яка відбудеться у м. Харків (Детальніша інформація за посиланням https://www.facebook.com/events/2756282611054893/)
  • На кафедріортопедичної стоматології розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання ортопедичної стоматології. Комплексна терапевтична, хірургічна та ортопедична підготовка до протезування», який триватиме до 5 квітня 2019 р.
  • На кафедріортопедичної стоматології розпочинається цикл ТУ «Дентальна імплантологія» (проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 21 березня 2019 р.
  • На кафедріортопедичної стоматології розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання ортопедичної стоматології. Комплексна терапевтична, хірургічна та ортопедична підготовка до протезування» (проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 5 квітня 2019 р.
  • На кафедріортопедичної стоматології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Ортопедична стоматологія», який триватиме до 5 квітня 2019 р.
  • На кафедрі дитячої кардіології та кардіохірургії розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Педіатрія  20 сл.), які триватиму до 7 березня 2019 р.
  • На кафедрі дитячої неврології і медико-соціальної реабілітації розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Педіатрія №  24 сл.), які триватиму до 18 березня 2019 р.

Четвер 07.03

• VIІI Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання нефрології, діалізу та трансплантації – Всесвітній день нирки 2019» (Детальніша інформація за посиланням https://www.facebook.com/events/387079368506769/)

П’ятниця 08.03

• На кафедрі кардіології розпочинається цикл ТУ «Невідкладна кардіологія та актуальні питання клінічної аритмології (заочний з елементами ДН)», який триватиме до 24 березня 2019 р.