У березні 2019 р. у світ вийшов новий номер «Українського журналу з проблем медицини праці» (ISSN 2223-6757). Журнал входить до переліку видань рекомендованих МОН України, індексується науковометричними системами «Index Copernicus International» та «Google Scholar».

В 4-му номері журналу за 2018 рік опубліковано статтю співробітників кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології НМАПО імені П. Л. Шупика (Варивончика Д. В., Пишнова Г. Ю., Стеренбоген М. Ю., Мішеніна А. Б., Безвербного П. С., Еджибії О. М.), присвячену співпраці Академії та ДУ «Інститут медицини праці імені Ю. І. Кундієва НАМН України»: «Науково-освітнє партнерство в напрямі медицини праці між Національною медичною академією післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та Інститутом медицини праці імені Ю. І. Кундієва Національної академії медичних наук України: сучасний стан і перспективи».

Зі статтею можна ознайомитись за посиланням.